Samenwerken met andere leveranciers op een buitenlandse bruiloft is ontzettend bijzonder, vooral wanneer het met mensen is die ik goed ken. Samen met Isabelle (van Belle Weddings) en Sjoerd (Sured Music, mijn eigen liefde) vertrokken we naar Italië voor het trouwweekend van Melissa & Jordi. Niki's Resort was de prachtige locatie waar dit alles gevierd werd, en WAUW, wat een plaatje. Het uitzicht op de adembenemende Italiaanse landschappen, het heerlijke eten en de intieme sfeer waren geweldig. Elke zonsondergang was betoverend en ik ben zo dankbaar dat ik hier bij mocht zijn.
De uitkijk op de prachtige Italiaanse landschappen, het eten en de intieme sfeer waren geweldig. Elke zonsondergang was betoverend en wat ben ik blij dat ik hier bij aanwezig mocht zijn.
Mijn naam is Yara Brouwer en ik ben de fotograaf achter Yara Photography. Ik schrijf de blogs op mijn website vanuit mijn passie: fotografie van de meest pure momenten op bruiloften. Door mijn jarenlange ervaring in de trouwbranche heb ik veel gezien van de invulling van een trouwdag. En die kennis deel ik héél graag met jullie!
Op zoek naar de trouwfotograaf die perfect bij jullie past? Plan via deze knop een een kennismakingsgesprek in.
Neem contact met mij op voor een vrijblijvend kennismakingsgesprek. Ik beantwoord alle vragen die je hebt over de bruiloft, leveranciers en waarop je moet letten bij het zoeken van jullie trouwfotograaf!Neem contact op